Klejenie i wymiana sztucznej trawy naprawa nawierzchni poliuretanowych


Odklejające się pasy to najczęstszy rodzaj uszkodzeń syntetycznej trawy. Poszczególne elementy rozchodzą się i odstają od powierzchni, przez co użytkownicy narażeni są na potknięcia, upadki, kontuzje. Utrzymanie nawierzchni sportowej w nienagannym stanie jest więc warunkiem bezpieczeństwa grających.

Profesjonalne klejenie pasów trawy, zapobiega trwałym uszkodzeniom nawierzchni boiska. Czynność ta wymaga zastosowania specjalistycznych klejów poliuretanowych, nowoczesnych maszyn klejących oraz przede wszystkim doświadczenia.

Najczęstszym problemem nawierzchni poliuretanowych na boiskach wielfunkcyjnych, jest ich “odparzenie”, czyli użycie zbyt małej ilości lepiszcza przy zakładaniu boiska. Z czasem w tych miejscach powstają dziury, które zagrażają bezpieczeństwu użytkowników.

Nasza firma oferuje usługi klejenia, podklejania i wymiany pasów trawy, a także naprawy ubytków w nawierzchniach poliuretanowych, na najwyższym poziomie, ręcząc za ich wykonanie gwarancją jakości.

Kontakt Napisz do nas


Dzięki przeprowadzonym przez naszą firmę usługom, już kilkaset obiektów sportowych na terenie całego kraju, utrzymuje wysoką jakość nawierzchni i parametry bezpieczeństwa boiska.

Orlik Serwis
ul. Boczna 12, 64-700 Czarnków
telefon: +48 695 661 628
e-mail: biuro@orlikserwis.pl
Orlik Serwis

Zapraszamy do współpracy!